Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹249 |
|
₹245 |
*All discounts can be availed in the cart page
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreLakshmi Narayan Prints presents you an exclusive collection of wall posters for your home, office, bank, school, hostel, cafe, restaurant and library decor. These posters makes your wall look beautiful as well as inspiring on the other hand. These posters are unframed. The sheet used is 300 GSM paper
Key Feature | |
| Model ID | : VP-Ganesh-Ji-01 |
| Part Number | : VP-Ganesh-Ji-01 |
Posters Specifications | |
| Paper Finishing | : Gloss |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Other |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Multicolor |
Orientation Specification | |
| Orientation | : Potrait |
Frame Specifications | |
| Framed | : No |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 35 cm |
| Breadth (in cm) | : 4 cm |
| Height (in cm) | : 4 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.799 |
| Common or Generic Name | Ganesh Ji Wall Poster For Room |
| Net Contents / Net Quantity | 1 |
| Manufacturer's Name and Address | Faridabad |
| Packer's Name and Address | Faridabad |
| Marketer's name and Address | Faridabad |
| Importer's Name and Address | Faridabad |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |