Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹199 |
|
₹176 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreEnjoy The Glow of Green Color Fluorescent Night Glowing Radium Magic Star and Moon,Galaxy for roof, Bedroom Ceiling & Wall Sticker .These Stickers At Night. Create Your Unique Star Constellation On The Wall Or On The Ceiling. Absorb Light And Glow In The Darkness. Can Be Used On Wall, Cellings And Any Smooth Surface. Excellent Option For Kids' Rooms. 100 % Glowing in Dark after charging in light for 15 minutes. 143 Stars Big and Small, 1 Moon,1 Rocket,1 Space Ship, 1 Shuttle. All Images are digitally enlarged to provide better view of product, hence images stand no reference for product size comparison.
Key Feature | |
| Brand | : Avneesh |
Wall Decor Specification | |
| Theme | : Others |
| Removeable | : No |
| Reusable | : No |
Basic Features Specifications | |
| Material | : PVC |
| No of Pieces | : 143 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Green |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 28 cm |
| Breadth (in cm) | : 23 cm |
| Height (in cm) | : 1 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.499 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |